Linie lotnicze LEVEL

Linie lotnicze LEVEL to młody przewoźnik z ciekawą ofertą lotów wewnątrz Starego Kontynentu oraz połączeń transatlantyckich. W swoim portfolio LEVEL posiada m.in. tanie bilety lotnicze z Barcelony do kilku miast w USA i Ameryce Połduniowej.

Linie lotniecze LEVEL — podstawowe informacje

W życiu każdego podróżnika są takie chwile, kiedy kontynent wydaje się być zbyt ciasny. Wtedy pojawiają się marzenia o najdalszych zakątkach globu i innych kulturach, a wraz z nimi przewoźnicy, z którzy nie są tak popularni na polskim niebie. Linie lotnicze LEVEL powstała w pierwszej połowie 2017 roku. Ich właścicielem jest ta sama spółka, która posiada linie British Airways i Iberia. Linie lotnicze LEVEL dysponują jedną z najnowszych flot w Europie. Latają samolotami Airbus A330-200. Oferuje loty pomiędzy Europą, Ameryką Północną i Południową. Główne bazy to Barcelona oraz Paryż. Polecimy z nich m.in. do Nowego Jorku, Bostonu, Los Angeles, San Francisco, Buenos Aires czy Santiago de Chile. Ceny lotów z Europy do Ameryki Północnej zaczynają się od około 150 EUR w jedną stronę. Przewoźnik wciąż szuka najlepszych połączeń, przez co często modyfikuję swoją siatkę połączeń, co jest fantastyczną okazją do trafienia biletów w naprawdę dobrej cenie. Polecam także okresowe promocje. LEVEL coraz bardziej wchodzi w rynek europejski, stworzył swoje bazy w Amsterdamie oraz Wiedniu i oferuje kilka tras wewnątrz Europy.

LEVEL — tania linia lotnicza z krwi i kości

Jak każda tania linia lotnicza oferuje niskie ceny w zamian za między innymi brak posiłku czy możliwości wyboru miejsca. Każdą dodatkową usługę, która nie jest wliczona w podstawową taryfę (wersja Light), można oczywiście dokupić, ale ceny dodatków są dosyć wysokie. Ciepły posiłek podczas lotu to koszt od 25 EUR. Jeśli zależy Ci bardziej na niskiej cenie niż udogodnieniach to, ta linia jest dla Ciebie. 

LEVEL: bagaż podręczny i rejestrowany

Jako bagaż podręczny można wnieść ze sobą dwie torby:

  • przedmiot osobisty (max. 40 x 30 x 15 cm) – może to być torebka, aparat fotograficzny itp., które zmieszczą się pod siedzeniem.
  • torba podręczna (max. 56 x 40 x 25 cm, 10 kg) – musi się zmieścić w schowku nad głową.

Bagaż rejestrowany nie jest wliczony w podstawową taryfę. Najlepiej dokupić go podczas kupowania lotu, bo na lotnisku będzie już dużo drożej. LEVEL oferuje 3 rozmiary bagaży rejestrowanych: do 15 kg, 23 kg lub 32 kg. Zapłacimy za nie odpowiednio: 55 EUR, 65 EUR, 95 EUR, ale ceny mogą być inne w zależności od lotu.

Rozrywka na długie loty

Loty międzykontynentalne mogą się dłużyć, dlatego linie lotnicze LEVEL wprowadziły system rozrywki pokładowej. Jest to darmowe rozwiązanie. Na ekranie wbudowanym w zagłówek fotela można oglądać dostępne filmy. Jednak słuchawki trzeba mieć swoje lub kupić u obsługi za 5 EUR. W system rozrywki wbudowane jest również wejście USB, przez które można podczas lotu ładować telefon.

Linie lotnicze LEVEL: odprawa online

Odprawa online dostępna jest 24 godziny przed lotem na stronie przewoźnika, w zakładce MY BOOKINGS. Podczas odprawy należy wypełnić formularz Advanced Passenger Information (API).

PAMIĘTAJ! Powyższe informacje mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, sprawdź aktualne zasady na stronie internetowej LEVEL.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Przewiń do góry