Wizz Air uruchamia loty z Wrocławia na Wyspy Kanaryjskie

Dobra informacja dla osób, które mają małą tolerancję na chłód, śnieg i zimową pluchę. Linie lotnicze Wizz Air dodaje do oferty połączenia z Wrocławia do Lanzarote na Wyspach Kanaryjskich. Tanie bilety lotnicze na Kanary możemy rezerwować już teraz.

Nowe loty z Wrocławia w zimowej siatce Wizz Air

Węgierskie linie lotnicze otwierają nowe połączenie. Już w drugiej połowie grudnia br. będziemy mogli latać z Dolnego Śląska na Wyspy Kanaryjskie. Biuro prasowe Wizz Air poinformowało, że bilety z Wrocławia do Lanzarote są już w sprzedaży. To kapitalna wiadomość dla osób, które chcą przerwać szarą monotonię polskiej zimy wyjazdem na egzotyczny archipelag położony u zachodniego wybrzeża Afryki, na Oceanie Atlantyckim. Loty będą realizowane raz w tygodniu, w środy, a transfer potrwa 4 godz. 15 min. Samolot z Wrocławia będzie startował o 15:05, a z kolei wylot z Lanzarote jest planowany na 19:55. W nowym rozkładzie dolnośląskiego lotniska, który wszedł w życie z ostatnim dniem października, pojawiły się też inne kierunki obsługiwane przez tanie linie lotnicze: Lizbona, Piza, Billund, Pafos, Bournemouth oraz Bruksela Charleroi.

Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie

Egipt, Tunezja, Grecja, Cypr, Sycylia, Madera, Azory czy właśnie należące do Hiszpanii Wyspy Kanaryjskie to destynacje coraz częściej wybierane przez polskich turystów w okresie zimy i wczesnej wiosny. Wypad do „ciepłych krajów” może być słoneczną odskocznią od szarugi i chłodu, które aura serwuje nam w tej części Europy. Dzięki tanim liniom lotniczym ciepły urlop w środku zimy jest na wyciągnięcie ręki bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu. Ceny biletów lotniczych z Wrocławia do Lanzarote zaczynają się już od 160 zł w jedną stronę.

Kanary mają do zaproponowania turystom naprawdę wiele. Jedną z największych atrakcji Lanzarote, czwartej co do wielkości wyspy w archipelagu, jest Park Narodowy Timanfaya, wpisany na listę dziedzictwa UNESCO. Wyspa jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku, nurkowania, windsurferów, a także… zwolenników leniuchowania na piaszczystych plażach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Przewiń do góry